در آستانه روز خبرنگار، بانک سرمایه از خبرنگاران و اصحاب رسانه تقدیر کرد

عصر روز دوشنبه مورخ 16 مردادماه و در آستانه روز خبرنگار، خبرنگاران رسانه های جمعی و اصحاب رسانه میهمان اعضای هیات مدیره بانک سرمایه بودند.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، در این نشست صمیمی که با حضور امجد خضری، نائب رئیس هیات مدیره، دکتر علیرضا اکبری ماسوله، عضو هیات مدیره، مجتبی زمانیان رئیس دفتر حوزه ریاست، ناهید مونسان، رئیس روابط عمومی و برخی دیگر از اعضای ستادی بانک سرمایه برگزار شد، از خبرنگاران رسانه های جمعی و اصحاب رسانه تقدیر و قدرشناسی شد.

 

در ابتدای این مراسم مونسان ضمن تشکر از خبرنگاران و اصحاب رسانه به دلیل یک سال همکاری صمیمانه و نزدیک با بانک سرمایه گفت: خوشبختانه همه همکاران مسئولیت شناس و متعهد ما طی یک سال گذشته و سال های قبل همکاری خوبی با این بانک داشته و علیرغم همه مشکلاتی که پیش روی بانک ها و بنگاه های اقتصادی وجود داشت همکاری موثر و مسئولانه ای داشتند و خدمتگزاران خودشان در بانک سرمایه را برای برآورده کردن اهداف ارزشمند بانک یاری و کمک کردند.

 

سپس دکتر اکبری ماسوله با گرامی داشت روز خبرنگار و تشکر از همکاری های صمیمانه خبرنگاران و اصحاب تلاشگر رسانه، گفت: من هم از طرف اعضای هیات مدیره بانک سرمایه و به سهم خودم روز خبرنگار را خدمت همه عزیزان مسئولیت شناسی که با قبول دعوت در این مراسم حضور پیدا کرده اند، تبریک می گویم و خوشحالم که فرصتی فراهم شد تا در این غوغای گرفتاری های روزمره و روزهایی که همگی سخت برای آبادانی و توسعه کشور در تلاش هستیم، ساعتی را در کنار شما عزیزان سپری کنیم.

 

دکتر اکبری افزود: معمولا در موضوع بانک ها دو رویکرد و منظر وجود دارد که در منظر اول و از نگاه خرد، بانک ها هم مانند همه بنگاه های اقتصادی فعالیت هایی را برای ارائه خدمت و کسب سود انجام می دهند که در این راستا می توانند با موسسات دیگر خدماتی، صنعتی، اقتصادی و . . . مشترک باشند. اما از نگاه کلان و منظر تاثیرگذای در اقتصاد، بانک ها و موسسات مالی به عنوان یک بنگاه اقتصادی شرایط و ویژگی خاصی دارند و آن عبارت از این است که بانک ها در حقیقت بخش عمده ای از سرمایه خود را از مردم دریافت می کنند و نهایتا نیز باید با خدمت به مردم و استفاده از مشارکت مشتریان کار خود را تکمیل کرده و به حیات اقتصادی و حرفه ای خود ادامه دهند که این موضوع حساسیت های خاص خود را دارد.

 

عضو هیات مدیره بانک سرمایه افزود: به همین دلیل است که باید همکاران و دوستان تلاشگر ما در رسانه ها به این موضوع مهم یعنی حفظ سرمایه مردمی و اعتبار بنگاه های اقتصادی که در واقع گرداننده اقتصاد کشور هستند توجه ویژه داشته و مراقب باشند تا با دلسوزی و ادای دین به مردم عزیز و کمک به خدمتگزاران خود در این بانک و همه بانک های کشور نقش حرفه ای خود را به خوبی ایفا کنند.

 

دکتر اکبری در پایان تاکید کرد: ما انتظار نداریم که خبرنگاران و اصحاب رسانه نقش حرفه ای خود را فراموش کنند و یا از وظیفه ای که بر عهد دارند عدول نمایند، اما می خواهیم که برای حفظ حقوق و منافع مردم عزیز و کمک به ایفای نقش حقیقی خود ما را کمک کنند و برای رسیدن به اقتصادی پویا و موثر یاری رسانند.

 

شایان ذکر است در پایان این مراسم، با حضور اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بانک سرمایه از خبرنگاران با اهدای لوح یادبود تقدیر به عمل آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.