همایش ارزی مدیران و کارکنان بانک سرمایه برگزار شد

همایش ارزی مدیران و کارکنان شعب ارزی بانک سرمایه به منظور بررسی عملکرد شعب ارزی از دو منظر حجم خدمات و جذب مشتریان 21 تیر ماه برگزار شد.

عصر بانک؛بنابر اعلام بانک سرمایه، همایش ارزی مدیران و کارکنان شعب ارزی با حضور قباد بهادری نژاد معاون بانکی و عضو هیات عامل، مجتبی زمانیان رییس اداره حوزه مدیریت، سعید فلاح رییس اداره بازاریابی و بانکداری شرکتی، احمد حاجی محمدی رییس اداره امور بین‌الملل، احمد کاوه رییس اداره عملیات ارزی و جمعی از معاونان و کارکنان شعب ارزی بانک سرمایه برگزار شد.

 

در ابتدای همایش کاوه طی سخنانی هدف از برگزاری این جلسه را بررسی عملکرد بانک در حوزه ارز و بین‌الملل، تبیین برنامه‌ها و سیاست‌های ارزی بانک و بررسی مسائل این حوزه عنوان کرد از همکاران خواست تا با ارائه نظرات و پیشنهادات خود به بهبود روند فعالیت‌های ارزی بانک یاری رسانند.

 

در ادامه حاجی محمدی نیز گزارش مختصری از عملکرد ادارات ارز و بین‌الملل طی یکسال گذشته ارائه کرد و فعالیت‌های این ادارات را در حوزه‌های مختلف ضمانت نامه‌های ارزی، کارت سبز گمرکی، انعقاد قراردادهای بین‌المللی، پیگیری مطالبات ارزی، تجهیز و توسعه شعب، حواله‌های ارزی و تدوین دستورالعمل‌های لازم و ابلاغ به شعب ارزی و سایر فعالیت‌های مربوطه تشریح کرد.

بانک سرمایه اعلام کرد: در پایان نشست همکاران حاضر به طرح سوالات و مسائل خود در حوزه‌های مختلف اعتبار اسنادی، اعتبارسنجی و سایر مسائل مربوطه پرداختند و مدیران حاضر در جلسه نیز به سوالات مطرح شده پاسخ داده و راهکارهای لازم را بیان کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.