اولین سوپرمارکت مالی بانک رفاه افتتاح شد

اولین شعبه تمام خدمت بانک رفاه با حضور مدیران عالی و جمعی از مشتریان این بانک در بلوار کشاورز تهران افتتاح شد.در این شعبه که براساس چارچوب های بانکداری جامع ساختار یافته است علاوه بر خدمات پولی و مالی طیف متنوعی از سایر خدمات مورد نیاز مشتریان نظیر صرافی، کارگزاری و بازار سرمایه، بیمه و صندوق امانات نیز ارائه می شود.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر محمدعلی سهمانی مدیرعامل بانک در آیین گشایش شعبه تمام خدمت این بانک در بلوار کشاورز تهران گفت: گشایش شعبه مدرن و سوپرمارکت مالی بلوار کشاورز با هدف ارائه خدمات متنوع، سریع و آسان به مشتریان و در راستای افزایش رضایت آنها است. امروزه بانکی موفق خواهد بود که بتوانند تمامی نیازهای مشتری را در یک سبد جامع خدمات مرتفع سازد.

 

دکتر سهمانی با تاکید براینکه بانک رفاه در آینده نزدیک شعب بیشتری با ساختار سوپرمارکت مالی در سطح شهر تهران و سایر استان ها تاسیس می کند، افزود: یکی از برنامه‌های مهم بانک رفاه این است که بتواند در راستای استقرار بانکداری جامع، خدمات متنوع به مشتریان ارائه دهد.
مدیرعامل بانک رفاه تصریح کرد: تلاش می کنیم تعداد شعبی که به صورت متمایز خدمات ارائه می دهند را گسترش دهیم. شعبی با ساختار بانکداری جامع که طیف متنوعی از خدمات مالی، سرمایه ای، بیمه، لیزینگ، صرافی و… را به تمامی مشتریان ارائه دهند.

دکتر سهمانی ادامه داد: با بین المللی شدن فعالیت های بانکی و حضور بانک ها در عرصه های جهانی، انتظارات و نیازهای ذی نفعان و مشتریان هم کثرت بیشتری پیدا کرده است، بنابراین اگر بخواهیم رضایت مندی مشتریان را جلب کنیم باید به چند معیار که جزو مولفه های بانکداری نوین است توجه کنیم. سهولت، دسترسی آسان به خدمات، تنوع خدمات، سرعت ارائه خدمات و نرخ ارزان خدمات از جمله مواردی است که در بازار فشرده و رقابتی امروز رضایت مندی مشتریان را در پی خواهد داشت.

مدیرعامل بانک رفاه با تاکید بر اینکه بانک رفاه با بهره مندی از تمامی ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری تلاش می‌کند از بانکداری سنتی فاصله بگیرد، تصریح کرد: تلاش می کنیم در تمامی نقاط تهران و سایر شهرستان‌ها شعبی مجهز با تمامی امکانات تاسیس کنیم. همچنین در آینده ای نزدیک شعبی تمام و نیمه الکترونیک در سطح شهر تهران و سایر نقاط افتتاح خواهیم کرد. شعبی که هفت روز هفته و 24 ساعته تمامی خدمات را به مشتریان ارائه می دهند. در هر مکانی که زمینه و پهنه خدمت گذاری فراهم باشد، حضور خواهیم یافت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.