صندوق قرض الحسنه مکمل بانک توسعه تعاون است

سعید معادی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه درجلسه توجیهی و آموزش ویژه معاونین اعتباری استانهاگفت: صندوق قرض الحسنه مکمل بانک توسعه تعاون است و هردو با اهداف مشترکی در یک راستا قدم برمی دارند.

عصر بانک؛سعید معادی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه در مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی ویژه معاونین اعتباری استانها هدف از برگزاری این دوره را تبیین طرح های تجهیز و تخصیص منابع و مصارف صندوق قرض الحسنه توسعه تعاون و آگاه ساختن معاونین اعتباری استانها از تغییرات  به وجود آمده در این مباحث عنوان نمود .

 

وی ضمن ارائه مواردی مربوط به بحث منابع و مصارف گفت: اگر منابع به درستی تجهیز و جنس آن ارزان قیمت نباشد نمیتوانیم با سرعت بیشتری به سوی اهداف عالیه بانگ گام برداریم. وی  در همین راستا ، نقش معاونین اعتباری را یکی ازکلیدی ترین نقشها در سازمان دانست .
در ادامه هادی کمرئی مدیر امورشعب بانک توسعه تعاون  ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شعب بانک، تمامی همکاران را دعوت به همدلی و همکاری بیشتر برای رسیدن به رسالت های اصلی بانک نمود .

وی افزود: ما در سال گذشته در حوزه های منابع، تسهیلات و … رشد بسیار خوبی داشتیم، که امید است با تلاش بیشتر و نگاه ویژه کارکنان شعب به مطالبات معوق و جذب منابع جدید  همین روند در سال جاری ادامه داشته باشد.

گفتنی است مهندس نراقی در این کارگاه یک روزه به تشریح و بررسی  مباحثی همچون تجهیز منابع و تخصیص مصارف  طرح های قرض الحسنه، تحلیل و بررسی وضعیت جاری شعب و نکاتی در حوزه بازاریابی و جذب مشتری پرداخت.

در مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی ویژه معاونین اعتباری استانها در بانک توسعه تعاون که با حضور نراقی عضو هیأت مدیره صندوق ،کمرئی مدیر امور شعب و کلیه معاونین اعتباری استانها برگزار شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.