تیم والیبال بانک سرمایه بر جام قهرمانی باشگاه های آسیا بوسه زد

تیم والیبال بانک سرمایه در دیدار فینال مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا با پبروزی سه بر یک مقابل تیم العربی قطر جام قهرمانی را بالای سر برد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، فینال مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا روز چهارشنبه مورخ 10 شهریور ماه در میانمار برگزار شد و تیم والیبال بانک سرمایه در دیداری حساس و سنگین موفق شد سه بر یک از سد العربی قطر بگذرد و بر سکوی قهرمانی بایستد.

 

در ادامه این گزارش آمده است، بازیکنان دو تیم آنالیز دقیقی از یکدیگر داشتند اما شاگردان مصطفی کارخانه توانستند با سرویس های منطقی و دریافت های دقیق، حریف آماده قطری را مقهور سرعت عمل، قدرت و تکنیک بالای خود سازند.

تیم والیبال بانک سرمایه در حالی عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا را از آن خود کرد که اولین سال تأسیس و همچنین اولین حضور خود در این رقابت ها را تجربه می کرد و با کسب این قهرمانی توانست سهمیه شرکت در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های جهان را به دست آورد.

گفتنی است در پایان این رقابت ها، چهار بازیکن تیم والیبال بانک سرمایه به نام های شهرام محمودی، مهدی مهدوی، سید محمد موسوی و میلاد عبادی پور به ترتیب به عنوان ارزشمندترین بازیکن، بهترین پاسور، بهترین مدافع و بهترین دریافت کننده جام باشگاه های آسیا انتخاب شدند.

اداره روابط عمومی بانک سرمایه قهرمانی تیم والیبال این بانک در مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا را به مشتریان و ورزش دوستان تبریک عرض نموده و موفقیت این تیم خوب را در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های جهان آرزومند است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.