تیم والیبال بانک سرمایه راهی میانمار شد

تیم والیبال بانک سرمایه با بدرقه رسمی مسئولان بانک سرمایه و مدیران باشگاه فرهنگی ورزشی این بانک برای حضور در مسابقات قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا راهی میانمار شد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، تیم والیبال بانک سرمایه که توانسته است به عنوان قهرمان لیگ برتر والیبال ایران جواز حضور در مسابقات قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا را به دست آورد، با بدرقه رسمی مسئولان بانک سرمایه و مدیران باشگاه فرهنگی ورزشی سرمایه عازم کشور میانمار شد.

 

دراین مراسم که در محل هتل المپیک تهران برگزارشد، ضمن تقدیر از تلاش‌های اعضای تیم و کادر فنی این تیم که توانسته‌اند به مسابقات قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا راه یابند، از حضور شایسته و موثر اعضای تیم والیبال بانک سرمایه درتیم ملی والیبال ایران، حاضر در مسابقات المپیک 2016 برزیل نیز قدرشناسی شد.

 

در ابتدای این مراسم بهمن خادم، عضو هئیت‌مدیره و معاون مالی بانک سرمایه با تشکر از سخت‌کوشی و مسئولیت‌شناسی اعضای این تیم گفت: ما در حالی تیم قهرمان والیبال بانک سرمایه را به عنوان نماینده شایسته والیبال جمهوری اسلامی بدرقه می‌کنیم که برخی از اعضای کوشا و موفق این تیم ساعاتی قبل از برزیل به ایران رسیده‌اند و اکنون نیز در حال اعزام به کشور میانمار هستند و این موضوع نشانگر آن است که ایرانی غیرتمند و مسئولیت‌شناس برای سربلندی میهن عزیز خود حاضر است از همه توان و ظرفیت خود استفاده کند.

 

وی افزود: با اتکا به خداوند بزرگ و پشتوانه قوی فنی و تاکتیکی تیم والیبال سرمایه پرچم پرافتخار ایران اسلامی، بعد از اهتزار در میهن اسلامی، توسط این تیم در منطقه و جهان به اهتزاز درمی‌آید و با پشتیبانی و حمایتی که از این تیم صورت می‌گیرد و همت مربیان و اعضای سخت‌کوش و مسئولیت‌شناس تیم، باید منتظر افتخارآفرینی‌های تیم والیبال سرمایه به عنوان نماینده شایسته ایران اسلامی در صحنه‌های بین‌المللی باشیم.

 

در این مراسم همچنین مصطفی کارخانه، سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه با تشکر از آمادگی و حضور همه جانبه اعضای تیم برای دست یافتن به پیروزی‌های بیشتر گفت: لازم می‌دانم از پشتیبانی‌های بی‌دریغ بانک سرمایه از این تیم تشکر کنم و متقابلا حضور مسئولانه و موثر اعضای تیم والیبال بانک سرمایه را که با تعصب و سخت‌کوشی به خوبی پاسخگوی این حمایت‌های سازنده بوده‌اند، را ارج بنهم.

 

وی افزود: تیم والیبال بانک سرمایه، امروز عازم مسابقات قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا است و ما سخت امیدواریم که اعضای شایسته و آماده این تیم بتوانند نوار پیروزی‌های منطقه‌ای و جهانی خود را نیز با موفقیت در جام باشگاه‌های آسیا کامل کنند.

 

همچنین در حاشیه این مراسم محمد نائیجی مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی بانک سرمایه، اعلام‌کرد: علی‌رغم خستگی برخی اعضای تیم که در مسابقات جهانی المپیک 2016 برزیل حضور داشته‌اند و بلافاصله عازم مسابقات قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا هستند، اما غیرت، تعصب، سخت کوشی و آمادگی این جوانان عزیز، نوید بخش پیروزی‌های غرورآفرین در این مسابقات است و من امیدوارم که به دعای خیر مردم عزیز، تیم والیبال بانک سرمایه بتواند دل ملت عزیز و بزرگ ایران را با پیروزی و موفقیت در این مسابقات و راهیابی به مسابقات باشگاه‌های جهان شاد کند.

 

مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا از دوم تا دهم شهریورماه به میزبانی کشور میانمار برگزار می‌شود. در این رقابت‌ها 16 تیم از قاره آسیا حضور دارند که مسابقات دور مقدماتی خود را در چهار گروه پیگیری می‌کند، تیم والیبال بانک سرمایه قهرمان لیگ برتر سال 94 ایران نیز به عنوان نماینده ایران در این رقابت‌ها شرکت می‌کند.

 

مهدی مهدوی، سیدمحمد موسوی، شهرام محمودی، فرهاد قائمی، میلاد عبادی‌پور، علی جلالی، لوکاس ژیگالدو ،چاچیچ، قاسم کارخانه، علی شفیعی، عادل غلامی، فرهاد ظریف ١٢ بازیکن بانک سرمایه در این رقابت‌ها هستند و مصطفی کارخانه به عنوان سرمربی، محمدرضا تندروان و جواد مهرگان (مربیان)، علی تاج‌الدینی (آنالیزور)، علیرضا پیشیاره (ماساژور) و حسین حسینی به عنوان سرپرست تیم بانک سرمایه را در این رقابت‌ها همراهی می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.