توسعه خدمات نوین با رویکرد خلق ارزش افزوده بیشتر از اولویت های بانک صادرات ایران است

بانک صادرات ایران به منظور کاهش هزینه ها، ارتقای کمی و کیفی بیش از پیش خدمات نوین بانکی با رویکرد خلق ارزش افزوده بیشتر برای هموطنان را در اولویت های خود قرار داده است.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، با توجه به تاکید مدیر عامل جدید این بانک برای بسط و توسعه زیرساخت های بانکداری الکترونیک تدابیر لازم در این راستا اتخاذ شده است که در آینده نزدیک نتایج اقدامات به عمل آمده در ارتقای کمی و کیفی خدمات نوین بانکداری بزرگترین بانک بورسی کشور به منصه ظهور می رسد.

 

گزارش یاد شده همچنین حاکی است این بانک در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیکی و کاهش در هزینه و وقت مشتریان امکان صدور کارت مجازی(Virtual card) را برای اشخاص حقوقی فراهم ساخته که با استقبال ذینفعان مواجه شده است. این کارت بنا به درخواست شرکت‌ها، سازمانهای دولتی و غیردولتی دارای حساب حقوقی یا دولتی نزد بانک و به منظور تسهیل در واریز وجه به این حسابها صادر می‌گردد.

براین اساس بانک برای این گونه اشخاص کارت ١٦ رقمی مجازی تعریف می‌نماید که از طریق آن اشخاص طرف تعامل با شرکت‌ها و سازمانها قادر خواهند بود تراکنش انتقال کارت به کارت را با استفاده از دستگاه‌های خودپرداز، پایانه‌های فروش، اینترنت بانک و همراه بانک انجام دهند.

این کارت تکمیل کننده فروش اینترنتی محصولات و خدمات مختلف محسوب می‌گردد اشخاص حقوقی می‌توانند با دریافت شماره کارت مجازی علاوه بر آسایش مشتریان، درکوتاهترین زمان در بستری امن، مبادلات مالی خود را انجام دهند.

گفتنی است ابزارهای پرداخت الکترونیک این بانک هرماه به طور متوسط حدود ٧١میلیون تراکنش شتابی را با موفقیت انجام می‌دهند و دستگاه های خودپرداز این بانک نیز بار مبادله ٢٤ درصد از کل مبالغ جابجا شده در نظام بانکی کشور را بردوش می‌کشند.

انتظار می رود بانک صادرات ایران برای تثبیت و ارتقای جایگاه ممتاز خود در شبکه بانکی کشور با بهره مندی از کارشناسان زبده و طراحی شیوه های نوین کماکان منشا تحولات سازنده در نظام بانکی کشور باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.