صورت‌های مالی بانک سامان به تصویب سهام‌داران رسید

مجمع عمومی سالانه بانک سامان با حضور بیش از 67 درصد سهام‌داران به منظور بررسی صورت‌های مالی سال 1394 تشکیل شد.

عصر بانک؛به گزارش اداره روابط عمومی بانک سامان، در این مجمع که عصر روز 30 تیرماه 1395 با حضور اکثریت سهام‌داران تشکیل شد، حاضران پس از استماع گزارش هیات‌مدیره و گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، عملکرد هیات مدیره در سال مالی منتهی به 29 اسفند 1394 را مورد تایید و تصویب قرار دادند.

 

همچنین بنا بر تصمیم و رای اکثریت سهام‌داران، مقرر شد کل سود قابل پرداخت، در راستای سیاست‌های بانک، به‌عنوان سود انباشته برای افزایش سرمایه مورد استفاده قرار گیرد و سودی میان سهام‌داران توزیع نشود.

شایان ذکر است، هیات مدیره با توجه به شرایط اقتصادی و به منظور حمایت از سهام‌داران و برنامه‌های توسعه‌ای بانک، از پیشنهاد دریافت پاداش به مجمع خودداری کرد که این اقدام با قدردانی مجمع روبرو شد.

بر اساس این گزارش، سهام‌داران ضمن تنفیذ بودجه عملیاتی بانک در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و امور خیریه برای سال 1395، روزنامه‌های دنیای اقتصاد و اطلاعات را به‌عنوان روزنامه‌های رسمی بانک تعیین کردند و با توجه به اتمام دوره چهارساله همکاری با موسسه حسابرسی سخن حق، موسسه حسابرسی آزمون پرداز ایران مشهود به‌عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی بانک سامان از سوی مجمع انتخاب شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.