اولین فروشگاه اینترنتی خدمات مالی وسرمایه گذاری رونمایی شد

مدیرعامل بانک توسعه صادرات درمراسم رونمایی اولین فروشگاه اینترنتی خدمات مالی و سرمایه گذاری گفت: بازار پول و سرمایه مکمل و همکار یکدیگرند و عمده اتصال تامین سرمایه با مردم در قالب بانک است.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات به نقل از اگزیم نیوز، شرگت تامین سرمایه آرمان که از شرکت های تابعه این بانک است، در نخستین روز نمایشگاه بانک، بورس و بیمه درگاه اینترنتی IBShop را افتتاح کرد.

 

در مراسم افتتاح اولین فروشگاه خدمات مالی، دکتر علی صالح آبادی افزود: از طرفی اوراقی که تامین سرمایه بصورت عرضه اولیه منتشر می‌کند باید مشتریان عمده داشته باشند و مشتریان خرد از آن بی بهره هستند و از همین رو سایت IBShop شرایط مناسب جهت عرضه محصولات به مشتریان خرد را فراهم خواهد کرد و مشتریان خرد هم می توانند جذب تامین سرمایه شوند.

در همین رابطه محمودرضا خواجه نصیری مدیرعامل تامین سرمایه آرمان گفت: یکی از خلاهای سرمایه گذاری این است که دسترسی مردم به سیستم مالی و سرمایه گذاری محدود است و ما با راه اندازی فروشگاه اینترنتی محصولات مالی از طریق سایت IBShop تلاش داریم شرایط امن سرمایه گذاری را ایجاد کنیم.

وی افزود: این درگاه اینترنتی ارائه کننده تمامی فرصت‌های امن سرمایه گذاری است و ما سعی بر آن داریم که تمامی افراد در اقصی نقاط ایران به این درگاه دسترسی داشته و از طریق اینترنت صندوق‌های سرمایه گذاری و بورس را هم در اختیار داشته باشند.

خواجه نصیری با اشاره به اینکه در بازار کالا و خدمات سایتهای مختلفی وجود دارد اظهار داشت: در حوزه مالی کمبود چنین سایت و درگاهی به خوبی مشهود بود و این گامی که امروز برداشته شده قدم مهمی برای توسعه خدمات مالی است.

وی ادامه داد: همچنین سعی می کنیم در حوزه بازاریابی با ارتباط مستقیم تامین سرمایه با سرمایه گذاران، توسعه بازار سرمایه با اتکای کمتر به شعب بانک صورت گیرد.

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه آرمان تصریح کرد: در سایت IBShop.ir صندوق‌های سرمایه گذاری مختلف را داریم که در معرض دید علاقمندان و متقاضیان قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.