کارت‌های اعتباری،جوایز جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران

دارندگان کارت‌های بانکی در صورت استفاده از خودپردازهای بانک ملی ایران و کسب امتیازهای لازم براساس جدول امتیازدهی جشنواره خودپردازهای این بانک، کارت‌های اعتباری 50 تا 100 میلیون ریالی با شرایط ویژه دریافت می‌کنند.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، اولین جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در سال گذشته و با هدف تقدیر از استفاده‌کنندگان دستگاه‌های خودپرداز بانک ملی ایران آغاز شد. این جشنواره که تا 12 شهریورماه 1395 ادامه دارد، دارای دو مرحله قرعه کشی میان دوره‌ای بوده است و اسامی برندگان قرعه کشی نهایی در تاریخ 20 شهریورماه سال جاری همزمان با 88 سالگی بانک ملی ایران اعلام خواهد شد.

کارت‌های اعتباری 50 تا 100 میلیون ریالی نیز یکی از جوایز این جشنواره است که بر این اساس مشتریانی که موفق به کسب امتیاز 401 تا 700 شوند، کارت اعتباری 50 میلیون ریال با تخفیف 2 درصد، امتیاز 701 تا 1000 کارت اعتباری 70 میلیون ریالی با تخفیف 3 درصد و همچنین مشتریانی که از 1000 امتیاز به بالا کسب کنند، کارت اعتباری 100 میلیون ریالی با تخفیف 5 درصد دریافت خواهند کرد.

جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران

مشتریان بانک ملی ایران بویژه شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از امتیاز خود به سایت بانک ملی ایران به نشانی www.bmi.ir مراجعه نمایند

  تحلیل مدیرعامل بانک ملی ایران از برنامه وزیر پیشنهادی اقتصاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.