برگزاری مجمع عمومی بانک تعاون اسلامی به ریاست مدیرعامل بانک کشاورزی

مجمع عمومی بانک تعاون اسلامی(مصرف التعاون الاسلامی للاستثمار) به ریاست مدیر عامل بانک کشاورزی،روز دوشنبه نهم اسفند در نجف اشرف برگزار شد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی ، دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این بانک و هیئت همراه، اسفند ماه سال جاری به کشور عراق سفر کرد و در جریان این سفر، مجمع عمومی صاحبان سهام بانک تعاون اسلامی با حضور وی و سایر اعضا برگزار شد.

 

بر اساس این گزارش ، بانک کشاورزی با هدف توسعه روابط اقتصادی در افق پسابرجام‌، استفاده از ظرفیت‌های همکاری در حوزه بانکی با کشور عراق و همچنین احیا و توسعه روابط بانکی دو کشور ایران و عراق، در بانک تعاون اسلامی در کشور عراق سرمایه‌گذاری کرده است

 

این گزارش می افزاید، بانک تعاون اسلامی دارای 11 شعبه شامل اداره مرکزی و شعبه مرکزی در بغداد،کربلا، نجف،سلیمانیه، بصره، اربیل،کاظمین،کوت،دیوانیه،باب‌الشرقی و میلاد تهران است که با توجه به حجم بالای مبادلات بین دو کشور ایران و عراق، فرصت مناسبی را برای پاسخگویی به نیازهای بانکی مشتریان در دو کشور فراهم کرده است.

 

شایان ذکر است، حشمت الله نظری عضو هیئت مدیره و محمدرضا غفوری مدیر امور مشتریان و بانکداری عمومی این بانک دکتر شهیدزاده را در این سفر همراهی می کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.