تجهیز همه شعب موسسه نور به سامانه بانک ایران شرکت خدمات انفورماتیک

سیستم یکپارچه متمرکز بانکی مشتمل بر کلیه سامانه های مرکزی، تحویلداری، کارت، تسهیلات، سیستم های بین بانکی، مدیریت مالی، سامانه های اطلاع رسانی و مانیتورینگ، موبایل بانک، اینترنت بانک و تلفن بانک به صورت کامل برای موسسه اعتباری نور پیاده سازی شد و تبدیل حسابهای سنتی این موسسه به حسابهای متمرکز سامانه جدید نیز، با سرعت ادامه دارد.

عصر بانک؛دکتر فرهاد فائز، معاون بازاریابی و فروش شرکت خدمت انفورماتیک، با اعلام این خبر افزود: موسسه نور حاصل ادغام سه موسسه مالی کوچکتر شامل، کارسازان آینده، ریحانه گستر مشیز و پیشگامان کویر یزد می باشد که هر یک دارای سیستم متمرکز خاص خود بوده اند و شرکت خدمات انفورماتیک متولی ادغام سامانه های بانکی این سه موسسه در یک سیستم متمرکز واحد و همچنین انتقال حسابهای موجود به سیستم متمرکز جدید بنام "بانک ایران" گردیده است.

 

در همین راستا، شرکت خدمات انفورماتیک سامانه های مورد نظر موسسه و محصولات اختصاصی آن را پیاده سازی و اولین شعبه پایلوت (غیر عملیاتی) با استفاده از این سامانه در اسفند ماه سال 94 به بهره برداری رسید. با اقدامات به عمل آمده توسط طرفین و تلفیق اطلاعات مالی موسسه اعتباری نور با  سامانه متمرکز بانک ایران، اولین شعبه موسسه نور به صورت عملیاتی در تاریخ 12 مهرماه سال جاری شروع به کار کرد. راه اندازی سامانه ساتنا و پایا به ترتیب در آبان و آذر ماه گذشته و اتصال به سامانه شتاب در آذر ماه، نقطه عطفی در فعالیت های بانکی این موسسه به شمار می رود که با تلاش شرکت خدمات انفورماتیک و همراهی های موسسه نور به انجام رسیده است.

وی همچنین افزود تبدیل حسابهای سه موسسه موصوف به حسابهای متمرکز بانک ایران نیز از 24 آذر ماه آغاز شده و با سرعت و جدیت ادامه دارد. انتظار می رود این مرحله از اقدامات نیز تا پایان سال به اتمام برسد.

 

/شرکت خدمات انفورماتیک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.