مدیران و کارکنان شرکت خدمات انفورماتیک به یاری خانواده های آسیب دیده از حادثه پلاسکو شتافتند

مدیران و کارکنان شرکت خدمات انفورماتیک در اقدامی خداپسندانه، به منظور قدردانی از ایثار و فداکاری شهدای آتش نشان و نیز دلجویی از خانواده های داغدار و آسیب دیده از حادثه ساختمان پلاسکو، بخشی از حقوق خود را به این عمل نیک اندیشانه اختصاص دادند.

عصر بانک؛در اطلاعیه ای که مناسبت حادثه ساختمان پلاسکو منتشر شده، مهندس سید ابوطالب نجفی مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک خاطرنشان کرده است: چه جانسوز و مهیب بود، فاجعه ای که داغ جمعی از عزیزترین و غیورترین مردان این سرزمین را بر دلهایمان نشاند. فاجعه ساختمان پلاسکو، در آستانه سال نو جمعی از هموطنانمان را داغدار عزیزانشان کرد و جمعی را نگران تامین معیشت شان پس از این رخداد اسفبار.

 

در ادامه آمده است: مدیریت و کارکنان شرکت خدمات انفورماتیک ضمن ارج نهادن به دلیرمردی های شهدای آتش نشان و عرض تسلیت و همدردی با خانواده های سایر درگذشتگان این حادثه جانسوز، با آرزوی علو درجات برای ایشان، برخود لازم می داند اقدامی هر چند کوچک در برابر  بزرگمردی و رشادت آتش نشانان فداکار و سایر هموطنانی که در این حادثه متحمل خسارات جانی و مالی شده اند، انجام داده و با تخصیص بخشی از حقوق خود و اهدای آن به خانواده های آسیب دیده، مراتب همدردی و همراهی خود را با این عزیزان اعلام دارد. امید آنکه همراهی همه سازمانها و نهادهای دولتی و غیردولتی و نیز عموم مردم شریف ایران، مرهمی بر آلام داغدیدگان و آسیب دیدگان از این حادثه باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.