پرداخت الکترونیک سداد، حامی سومین نمایشگاه تخصصی بین المللی جایگاه‌های سوخت و صنایع وابسته

شرکت پرداخت الکترونیک سداد به عنوان یکی از حامیان اصلی سومین نمایشگاه تخصصی بین المللی جایگاه‌های سوخت و صنایع وابسته با هدف معرفی سخت افزار، نرم افزار و راهکار جامع پرداخت الکترونیک بهای سوخت به جایگاه داران و شرکت های تامین سوخت در این نمایشگاه حضور یافت.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، حاجی جباری، مسئول پروژه سوخت این شرکت با اشاره به قدمت دوازده ساله استفاده از دستگاه‌‌های کارتخوان سامانه هوشمند سوخت در جایگاه‌های سوخت کشور، گفت: از دو سال قبل طرحی آماده کردیم تا بتوان دستگاه های قدیمی پرداخت جایگاه‌های سوخت را با دستگاه های به روز دنیا که از لحاظ امنیتی و حافظه بسیار کارآمدتر و مناسب‌تر است، جایگزین کرد.

 

ایشان در ادامه تصریح کرد: از آنجا که مشکل اصلی شرکت پخش فرآورده های نفتی کشور با جایگاه‌های سوخت، تأمین نقدینگی این نوسازی و جایگزینی دستگاه‌های قدیمی پرداخت با دستگاه‌های جدید بود، پیشنهاد دادیم همچون سایر کسب و کارها، دستگاه کارتخوان را خودمان تامین کنیم و بر اساس میزان تراکنش و همکاری جایگاه داران، خدمات پرداخت الکترونیک را به جایگاه های سوخت ارائه دهیم.
 
وی در ادامه افزود: در حال حاضر نرم‌افزار سوخت ( که با ارتباط به نازل های سوخت، رقم لیتر را به رقم قابل پرداخت تبدیل می‌کند) به طور کامل طراحی و آماده شده است و منتظر دریافت دستورالعمل مرتبط با سامانه هوشمند سوخت از شرکت پخش فرآورده های نفتی هستیم تا بتوانیم حداکثرظرف مدت دوهفته الی یکماه پس از آماده سازی مقدمات، کار را شروع کنیم.
 
حاجی جباری با اشاره به اینکه پرداخت الکترونیک سداد جزء شرکت های پیشرو در زمینه اجرای تفاهم نامه با شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور است، تشریح کرد: تفاهم نامه‌ای را با شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در دیماه سال گذشته امضا کردیم که بر اساس آن باید پنج هزار دستگاه کارتخوان جدید در جایگاه‌های سوخت کشور نصب کنیم.
 
وی همچنین امضا تفاهم نامه ای سه جانبه میان شرکت پرداخت الکترونیک سداد، بانک ملی و شرکت زنجیره‌ای توزیع فرآورده های نفتی دریاکولاک (وزیری) را نقطه عطفی در خصوص نوسازی جایگاه‌های سوخت با دستگاه های کارتخوان جدید عنوان کرد و خاطرنشان شد: به دنبال امضای این تفاهم نامه و در راستای اقدامات حمایتی پرداخت الکترونیک سداد، شرکت زنجیره‌ای توزیع فرآورده های نفتی دریاکولاک (وزیری) نیز در روزهای برپایی این نمایشگاه در کنار ما حضور خواهند داشت.
 
شرکت پرداخت الکترونیک سداد در سومین نمایشگاه تخصصی بین المللی جایگاه های سوخت و صنایع وابسته که تا سوم مهرماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی تهران جریان دارد در سالن 27، غرفه 25، پذیرای بازدیدکنندگان و جایگاه داران ارجمند  است.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.