امکان افتتاح حساب غیر حضوری در اینترنت بانک موسسه ملل

در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و کاهش مراجعات حضوری به شعب امکان افتتاح غیر حضوری حساب کوتاه مدت و سپرده بلند مدت در اینترنت بانک موسسه اعتباری ملل فراهم گردید.

افتتاح غیر حضوری حساب موسسه ملل

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری ملل، کاربران اینترنت بانک این موسسه می‌توانند بدون مراجعه به شعب و از طریق اینترنت بانک نسبت به افتتاح حساب کوتاه مدت و سپرده بلند مدت اقدام نمایند.

در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا مشتریان محترم می‌توانند از طریق اینترنت بانک و با مراجعه به سایت موسسه اعتباری ملل به نشانی www.melalbank.ir  و کلیک بر روی اینترنت بانک وارد شده و مراحل افتتاح حساب را تکمیل نمایند.

از مشتریان محترم درخواست می‌شود به منظور عدم شیوع بیماری کرونا و کاهش تردد در مکان‌های عمومی حتی المقدور به شعب موسسه مراجعه ننمایند و از خدمات غیر حضوری موسسه ملل از قبیل همراه بانک و اینترنت بانک موسسه استفاده نمایند.

با استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک موسسه اعتباری ملل بدون مراجعه حضوری به شعبه، اطلاعات مربوطه به حساب های خود را به صورت لحظه ای در اختیار داشته و از راه دور امور مالی خود را مدیریت کنید. دارندگان کلیه حساب های موسسه (جاری, پس انداز و تسهیلات) با اتصال به اینترنت می توانند از این امکان استفاده کنند.

 

  روش‌های دریافت رمز دوم پویای موسسه ملل از طریق پیامک و اپلیکیشن
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.