روش استفاده از همراه بانک‌ پاسارگاد با آیفون

آیا با روش استفاده از همراه بانک‌ پاسارگاد با آیفون آشنا هستید؟ نسخه وب اپلیکیشن موبایل بانک پاسارگاد مشکل مشتریانی که دارای گوشی آیفون می باشند را برای استفاده از اپلیکیشن حل کرده است.

استفاده از گوشی آیفون و اپلیکیشن‌های سیستم عامل iOS در چند سال اخیر و با توجه به تحریم‌ اپلیکیشن‌های ایرانی توسط اپل برای مشتریان بانکی سخت و حتی غیرممکن شده است. در این مطلب یا روش استفاده از همراه بانک‌ پاسارگاد با آیفون آشنا می‌شوید.

اخیراً نیز شرکت اپل برای افزایش سطح امنیت حساب کاربران، هنگام ساختن حساب کاربری یا اپل آی‌دی، از آنها برای ارسال کد تایید هویت شماره تلفن درخواست می‌کند، اقدامی که به دلیل نبودن اسم ایران در این فهرست، می‌تواند برای کاربران ایرانی دردسرساز بیشتری داشته باشد. اما راه حل استفاده از اپلیکیشن‌های ایرانی در این گوشی‌ها چیست؟

نسخه وب اپلیکیشن همراه بانک پاسارگاد چیست؟

بانک پاسارگاد از اسفند سال 98 با ارائه نسخه وب ‌اپلیکیشن همراه بانک ‌پاسارگاد‌ مشکل مشتریان خود را برای استفاده از اپلیکیشن همراه بانک حل کرده است.

نسخه وب اپلیکیشن همراه بانک پاسارگاد که در راستای رفع مشکل دسترسی کاربران دارای گوشی‌های تلفن همراه آیفون به این برنامه تهیه شده، مبتنی بر معماری محصول SPA است؛ از این‌رو تحریم‌های شرکت اپل بر آن تأثیری نخواهد داشت.

در نسخه وب ‌اپلیکیشن همراه بانک‌ پاسارگاد که در تمام دستگاه‌های مبتنی بر وب به‌ویژه در مرورگرهای گوشی‌های تلفن‌همراه از جمله گوشی‌های دارای سیستم عامل iOS در دسترس است، مشتری می‌تواند همانند سامانه‌های بانکداری‌ مجازی و موبایل‌ بانک انواع خدمات بانکی را دریافت کند و از حضور در شعبه برای استفاده از خدمات بانکی بی نیاز شود.

در واقع این اپلیکیشن نسل جدید بانکداری مجازی است که به مرور امکانات جدیدی به آن افزوده شده و در کنار سامانه‌های موبایل ‌بانک و اینترنت ‌بانک به ارایه خدمات بانکی مورد‌نیاز می‌پردازد.

خدمات نسخه وب ‌اپلیکیشن همراه بانک‌ پاسارگاد  

در این برنامه خدمات سپرده (شامل مشاهده سپرده‌های مشتری، گردش سپرده، پرداخت قبض از سپرده و انتقال وجه سپرده به سپرده)، خدمات کارت (شامل مشاهده لیست کارت‌های مشتری، دریافت رمز پویا، انتقال وجه کارت به کارت، دریافت موجودی کارت، مسدود کردن کارت و پرداخت قبض از کارت) و امکان تغییر رمز عبور و مشاهده‌ آخرین IP سیستم وارد شده، ساعت و تاریخ ورود به سامانه قابل دریافت است.

  گسترش دامنه روابط کارگزاری بانک پاسارگاد با بانک‌های خارجی

نحوه استفاده از وب ‌اپلیکیشن همراه بانک‌ پاسارگاد  

مشتریان بانک پاسارگاد می‌توانند با وارد کردن آدرس  https://m.bpi.ir در مرورگر گوشی تلفن‌همراه تنها برای یک بار، آیکون برنامه‌ همراه­‌ بانک را به لیست برنامه‌های دستگاه خود اضافه کنند. در دفعات بعد، برای استفاده از خدمات این برنامه، کافی است آیکون ایجاد شده، توسط کاربر انتخاب شود. جهت ورود به این سامانه نیز باید نام کاربری و رمز عبور مربوط به همراه‌ بانک پارسارگاد، در صفحه‌ ورود به برنامه، درج شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.