قرعه کشی بزرگ اپلیکیشن ایوا برگزار شد

مراسم اهدای جایزه قرعه‌کشی‌ بزرگ اپلیکیشن ایوا (یک دستگاه خودروی آفرود) با حضور محمدعلی محمودزاده مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد، نادراکبری وند مدیرکل اداره کل روابط عمومی بانک ملی ایران، منوچهر رضانیا عضو هیات مدیره و جمعی از معاونین و مدیران در شهر تهران، محل دفتر مرکزی این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد، کمپین اخیر اپلیکیشن ایوا که از مهرماه 98 آغاز شده بود با قرعه کشی بزرگ خودروی ویژه آفرود در 18 مردادماه سال جاری مصادف با عید بزرگ غدیر به کار خود پایان داد و صبح روز یکشنبه مورخ 16 شهریورماه طی مراسمی، یک دستگاه خودروی آفرود از سوی محمودزاده مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد به آقای محمد سوخته سرایی، برنده خوش شانس این قرعه‌کشی بزرگ، از آزادشهر استان گلستان اهدا شد.

لازم به ذکر است، پرداخت خلافی خودرو، پرداخت عوارض خروج از کشور، خرید شارژ، انجام کارت به کارت از مبدا 29 بانک کشور، پرداخت قبض، خرید بسته اینترنت، فروش سهام عدالت، خرید سهام دولتی و … از جمله خدمات این اپلیکیشن پرداخت است.

کاربران می توانند برای بهره‌مندی از خدمات متنوع این اپلیکیشن و شرکت در قرعه‌کشی های بعدی آن، عدد 1 را به 2000444 ارسال یا  #737* را شماره گیری کنند تا لینک دانلود برای ایشان ارسال شود.

همچنین می‌توانند برای گوشی‌های اندرویدی به گوگل پلی و کافه بازار و برای گوشی‌های iOS به سایت رسمی اپلیکیشن پرداخت ایوا https://ivaapp.com مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.