سامانه دیجیتال فرآیندی (سدف) بانک صنعت و معدن چیست؟

در راستای پیاده‌سازی بانکداری باز در بانک صنعت و معدن، سامانه جدید اینترنت بانک دیجیتال فرآیندی (سدف) تهیه گردید. این سامانه اولین سامانه اینترنت بانک صنعت و معدن توسعه داده شده بر کانال‌های یکپارچه است که امکان مشارکت مشتری در فرآیندها را فراهم می‌نماید و باعث ایجاد تجربه‌ای متفاوت برای مشتری می‌گردد.

مزایای سدف

سدف محیطی کاملا متفاوت از اینترنت بانک قدیم دارد که دارای پویایی بسیاری نسبت به محصول پیشین است. بانک با این محصول قادر خواهد بود آغاز، ادامه یا پایان یک فرایند را به مشتری واگذار کند و یک خدمت جدید را خیلی سریع به دست مشتری برساند یا به‌صورت آنلاین تغییرات خود را در فرایند اعمال کند.

این محصول تمام حالت‌های اجرای فرایندها را پشتیبانی نموده و مشتری در هر لحظه از جریان فرایندی که اقدام به شروع آن نموده مطلع میگرداند. سامانه سدف با رویکردی نو به سمت بانکداری باز حرکت نموده و امکانی را در اختیار بانک قرار میدهد تا ویژگی‌ها یا قابلیت‌هایی را توسعه داده و کسب‌وکار دلخواه خود را در اینترنت بانک پیاده‌سازی نماید. محیط این سامانه بر پایه ویجت بوده و بانک‌ها می توانند عوامل کسب‌وکاری خود را در قالب ویجت به این کانال ارتباطی اضافه نمایند.

سامانه دیجیتال فرآیندی (سدف) بانک صنعت و معدن چیست؟

قابلیت‌های جدید:

  •  سرعت در تهیه و ارائه  سرویس به مشتری
  • سهولت کاربری
  • ایجاد فرایندهای مشترک بین بانک و مشتری
  • واسط کاربری بر پایه ویجت و ویستور
  • پشتیبانی از فراموشی رمز و حتی ثبت نام با اعتبار سنجی دو عاملیتی
  • تفویض اختیار شرکتی (تاش)

برای ورود به سامانه سدف روی کلید زیر کلیک کنید.

سامانه سدف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.