بانک صادرات آماده تحویل کارت یکپارچه بانکی و شناسایی به بازنشستگان

بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری می‌توانند برای دریافت کارت جدید یکپارچه خدمات بانکی و شناسایی به شعب بانک صادرات ایران مراجعه کنند.
کارت تلفیقی خدمات بانکی و شناسایی بازنشستگان کشوری که ضمن افزایش سرعت ارائه خدمات، مشخصات کامل‌تری از افراد از جمله تصویر صاحب حساب و شماره شبا حساب روی آن درج شده و امکان احراز هویت فرد و ارائه خدمات بانکی را در شعب تسهیل می‌کند، پس از گذراندن مراحل آزمایشی به صورت گسترده توسط بانک صادرات ایران برای یک میلیون و 200 هزار بازنشسته صندوق بازنشستگی کشوری صادر شده و بازنشستگان این صندوق برای دریافت آن از شعب پنج ماه فرصت دارند.
این کارت که با هزینه بانک صادرات ایران برای اولین بار در استان ایلام به صورت آزمایشی صادر شد، نتیجه مطلوبی به همراه داشت و صدور آن برای یک میلیون و  ٢٠٠ هزار بازنشسته صندوق در دست اقدام است.
بازنشستگان محترم صندوق بازنشستگی کشوری برای دریافت آن باید به شعبه‌ بانک صادرات ایران که در آن حساب دارند مراجعه کننند.
ماه گذشته همزمان با افتتاح دو طرح مرکز اطلاعات و داده‌های (Data Center) صندوق بازنشستگی کشوری و «روایت‌خانه صبا» مرکز اسناد تاریخی و مدیریت دانش این صندوق، طی مراسمی با حضور وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل بانک صادرات ایران و‌ مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از یکپارچه‌سازی کارت شناسایی و کارت بانکی بازنشستگان کشوری رونمایی شد.
منبع بانک صادرات ایران
4 نظرات
 1. محمد رضا بهشتی می گوید

  سلام کارت جدید بازنشستگان فعال نیست وشما باعث مزاحمت ما شده اید وحتی کارکنان بانک هم نمی توانند این کارتها را فعال نمایند

 2. محمد رضا بهشتی می گوید

  با کارتهای جدید نمی توان وجه را اینترنتی جابجا کنیم

 3. ناشناس می گوید

  یعنی چه؟ بیکار موندین ؟ چرا دست از سر بازنشسته ها برنمیدارید؟ بذید اون پول هایی ک از صندوق سرمایه دزدیدن برگردانید بازنشستگان بحد کافی مشکلات دارند حالا وقت استراحت و درماندگی هستند نه لذت از زندگی ۶۰ ساله شان برید رتبه بندی را سرلوحه کار قرار بدین ک داره خاک میخوره حالا چه نقشه ای دارید الله اعلم؟ یا دوست دارین اون دنیا بفرستید یا یه کپی و بدل هم از بازنشسته ها درست کنید تغییر کارت به چه درد بازنشسته ها میخوره ؟

 4. محمد فرسی می گوید

  سلام، ارایه رمز بانکی در بانک صادرات بسیار نامناسب می باشد. یک بار رمز ورود به بانک، مجدد از طریق ریما درخواست رمز، باز یک رمز ارسال می شود که باید در ریما ثبت شود بعد هم میگوید رمز اشتباه است. نشان می دهد این نرم افزار اسم مناسبی دارد.
  از طریق همراه کارت تنها راه است آن هم 80 در صد مواقع می گوید ارتباط با بانک صادرات قطع است. و یک میلیون هم بیشتر نمی شود جابجا کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.