روش سرمایه گذاری در صندوق با درآمد ثابت از طریق بانکینو

سرمایه گذاری در صندوق با درآمد ثابت از طریق بانکینو، خدمت جدیدی است که از طریق آن می‌توانید بدون ریسک‌های معمول بورس، سود روز شمار بیشتری از سودهای مصوب بانکی کسب کنید.

سرمایه گذاری در صندوق با درآمد ثابت از طریق بانکینو چگونه است؟ همه ما به دنبال این هستیم که اگر مبلغی پول در اختیار داریم، آن را در حوزه‌های مناسب سرمایه‌گذاری کنیم تا از یک سو ارزش پولمان حفظ شود و از سوی دیگر درآمد جانبی نیز به دست آوریم.

حوزه‌های سرمایه‌گذاری متعددی وجود دارد که شما بر اساس میزان ریسک‌پذیری و تجربه خود ممکن است به آنها علاقه‌مند باشید (مانند سرمایه‌گذاری در مسکن، طلا، ارز، بورس و…)، اما یکی از حوزه‌هایی که مورد اقبال بسیاری از مردم قرار گرفته، سرمایه‌گذاری در صندوق‌های با درآمد ثابت است. صندوق‌های درآمد ثابت معمولاً سودی بالاتر از سود سپرده‌های بانکی دارند، سود خود را به صورت روزشمار محاسبه می‌کنند و همانند سپرده‌های بانکی ریسکی برای سرمایه‌گذار ندارند، بنابراین برای بسیاری از افراد جایگزین مناسبی برای سپرده بانکی به شمار می‌آیند.

در همین راستا بانکینو این امکان را برای شما فراهم آورده است که به سادگی و بدون نیاز به طی کردن مراحل پیچیده، بتوانید در چند دقیقه پول موجود در حساب بانکینوی خود را به صندوق سرمایه‌گذاری منتقل کرده و سود مطلوبی به دست آورید.

بانکینو، بانک دیجیتالی خاورمیانه است که از طریق آن به بسیاری از خدمات بانکی، مثل افتتاح حساب و دریافت وام، دریافت کارت فیزیکی  بانکی و نقل و انتقال وجه، بدون نیاز به حضور در شعبه و بصورت 24*7 دسترسی دارید.

مزایای سرمایه گذاری در بانکینو

 • بازدهی 18 تا 22 درصد در سال
 • سود روزشمار
 • صدور و ابطال سریع
 • واریز ماهانه سود
 • سرمایه‌گذاری آنلاین بالاتر از 50 میلیون تومان در روز

روش سرمایه گذاری در صندوق با درآمد ثابت از طریق بانکینو

در صورتی که قبلاً در سامانه سجام احراز هویت شده‌اید و کد بورسی دارید به سادگی و بدون نیاز به هیچ اقدام دیگری می‌توانید با مراجعه به بخش سرمایه‌گذاری بانکینو نسبت به خرید واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری کنید.

روش سرمایه گذاری در صندوق با درآمد ثابت از طریق بانکینو

 • برای ثبت‌نام در بخش «سرمایه‌گذاری»، از صفحه «خانه» بر روی گزینه «سرمایه‌گذاری» بزنید.
 • در صفحه جدید بعد از مطالعه نکات مهم در مورد سرمایه‌گذاری، بر روی دکمه شروع بزنید و در صندوق مورد نظر ثبت‌نام کنید
 • برای فعال‌سازی صندوق، قرارداد را مطالعه و امضا نموده و منتظر تایید کارگزاری بمانید.
 • از زمانی که امکان سرمایه‌گذاری در صندوق برای شما فراهم شد، می‌توانید با کلیک بر روی دکمه «افزایش» ارزش دارایی فعلی خود را از طریق صدور واحد بالا ببرید.
 • با وارد کردن مبلغ سرمایه‌گذاری، معادل تقریبی واحدهای در حال خرید خود را مشاهده می‌نمایید.
 • بعد از وارد کردن مبلغ مورد نظر و ادامه مرحله بر روی دکمه پرداخت بزنید.

در حال حاضر می‌توانید در بانکینو در صندوق سرمایه‌گذاری مشترک افق کارگزاری بانک خاورمیانه  سرمایه‌گذاری کنید.

در آینده امکان سرمایه‌گذاری در صندوق‌های بیشتر و سایر حوزه‌های سرمایه‌گذاری در بانکینو فراهم خواهد شد.

توجه: با توجه به ساعات کاری صندوق سرمایه‌گذاری افق خاورمیانه، درخواست‌های صدور و ابطال واحدهای صندوق، طی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9:00 الی 15:00 پردازش می‌شوند.

شما می‌توانید بانکنیو را در نسخه اندروید و IOS، از اینجا یا از طریق QR  کد زیر دانلود کنید.

 

روش سرمایه گذاری در صندوق با درآمد ثابت از طریق بانکینو

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.