امکان خرید اقساطی از دیجی‌کالا با سود کمتر در سراسر کشور

امکان خرید اقساطی از دیجی‌کالا با سود کمتر در سراسر کشور، به ویژه مناطق روستایی و کم‌برخوردار مهیا شده است.

همکاری مشترک دیجی‌پی، دیجی‌کالا و پست بانک ایران، امکان خرید اقساطی از دیجی‌کالا را با سرعت بالاتر و طی مراحل آسان‌تر برای کاربران فراهم کرده است و به‌زودی در مناطق روستایی و کم‌برخوردار هم در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

قرارداد جدید این مجموعه با پست بانک ایران، علاوه بر آن‌که امکان خرید اقساطی کلیه محصولات موجود روی وب‌سایت دیجی‌کالا را با سرعت و سهولت بیشتری در اختیار کاربران قرار می‌دهد، درصد سود کم‌تری نسبت به دیگر طرح‌های خرید اقساطی از دیجی‌کالا دارد. همچنین به دلیل وجود شعبه‌های متعدد پست‌بانک در مناطق روستایی و کم‌برخوردار، امکان ارائه خدمات خرید اقساطی به ساکنان این مناطق بیش از گذشته فراهم شده است.

امکان خرید اقساطی از دیجی‌کالا با سود کمتر در سراسر کشور

همچنین در این طرح علاوه بر امکان طی کردن فرآیندها به صورت آنلاین، حضور در شعب و طی مراحل به صورت حضوری هم برای کاربران امکان‌پذیر شده است و به این ترتیب مراحل دریافت و تایید مدارک با سرعت بیشتری انجام خواهد شد.

این طرح در گام نخست از ۱۱ بهمن‌ماه در شهر تهران به اجرا درآمده است و طی هفته‌های آینده در سراسر کشور حتی برای ساکنان مناطق روستایی هم فراهم خواهد شد.

کاربرانی که برای دریافت اعتبار به صورت حضوری به شعب پست بانک مراجعه کنند، می‌توانند کلیه مراحل دریافت اعتبار خرید اقساطی از دیجی‌کالا، از تأیید مدارک تا تخصیص اعتبار را طی فقط یک روز در پست بانک ایران انجام دهند. درصد سود دریافتی هم که در طرح‌های مشابه ۲۱ درصد بوده است به ۱۸درصد کاهش یافته است.

در این طرح، مبلغ قسط بر اساس اعتبار درخواستی تعیین می‌شود؛ به این معنا که اگر برای نمونه، متقاضی ۲۰میلیون تومان اعتبار برای خرید از دیجی‌کالا دریافت کند و فقط ۱۸میلیون آن را هزینه کند، ۲میلیون تومان باقی‌مانده به کیف پول دیجی‌پی او منتقل می‌شود و کاربر می‌تواند مابقی را نیز بر اساس نیاز هزینه کند. به این ترتیب اقساط بر اساس ۲۰میلیون تومان اولیه تعیین می‌شوند.

پس از ارائه این خدمات در مناطق خارج از تهران، ساکنان این مناطق در صورت تمایل می‌توانند پس از ثبت درخواست در دیجی‌پی، به شعبه پست بانک محل سکونت‌شان، مراجعه و وام خرید از دیجی‌کالا را به‌سرعت و به‌راحتی دریافت کنند.

ساکنان تهران و در هفته‌های آینده هم‌وطنانمان در سرتاسر کشور، می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت دیجی‌پی و یا دانلود و نصب اپلیکیشن برای ثبت‌نام این خدمات اقدام کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.