افزایش سقف کارت به کارت در اپلیکیشن دیجی‌پی

سقف کارت به کارت برای بسیاری از کارت‌های مبدا در اپلیکیشن دیجی‌پی تا ۵ میلیون تومان افزایش یافته است. برای این کار، کافی‌ست کارت بانکی مبدا در سامانه شاپرک ثبت شود.

به نقل از روابط عمومی دیجی‌پی، کارت‌های بانکی ملت، ملی، شهر، مسکن، پاسارگاد، سامان، رفاه، نور، کشاورزی و پارسیان هم‌اینک تحت پوشش خدمات پرداخت‌سازی قرار دارند و به این ترتیب سقف کارت به کارت از مبدا این بانک‌ها به دیگر کارت‌های شتاب، به ۵ میلیون تومان افزایش یافته است.

افزایش سقف کارت به کارت در اپلیکیشن دیجی‌پی

برای استفاده از خدمات پرداخت‌سازی و انجام کارت‌به‌کارت با سقف مبلغ جدید، باید کارت‌های بانکی خود را در سامانه شاپرک ثبت کنیم. اما وب‌سایت شاپرک، گزینه مستقیمی برای انجام این کار ندارد! پس چگونه می‌توان این کار را انجام داد؟

ثبت کارت بانکی در شاپرک، به دلایل مختلفی مانند کارت‌به‌کارت و استفاده از چک صیادی انجام می‌شود. این کار در واقع برای احراز هویت کارتی است که پرداخت‌های بانکی با آن انجام می‌شوند.

برای ثبت کارت، لازم نیست به وب‌سایت شاپرک (شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت) مراجعه کنیم، چون در واقع گزینه‌ای برای ثبت کارت در این وب‌سایت وجود ندارد.

افزایش سقف کارت به کارت در اپلیکیشن دیجی‌پی

یکی از مطمئن‌ترین و راحت‌ترین راه‌های ثبت کارت بانکی در سامانه شاپرک استفاده از اپلیکیشن‌های مجاز پرداخت، مانند دیجی‌پی است. برای این کار، اپلیکیشن دیجی‌پی را اجرا کرده و در صفحه اصلی، روی گزینه کارت‌به‌کارت کلیک کنید.

در صفحه جدید، بعد از وارد کردن اطلاعات کارت مبدا و کلیک روی دکمه «ادامه»، این پیغام به نمایش درمی‌آید:

«برای انتقال وجه تا سقف ۵میلیون تومان، می‌توانید کارت خود را در سامانه شاپرک ثبت کنید».

روی دکمه «ثبت کارت» کلیک کنید. صفحه جدیدی در مرورگرتان باز می‌شود. در این صفحه نوشته شده: «لطفا متن داخل تصویر را وارد کنید». با وارد کردن کد ۵رقمی که در این صفحه می‌بینید و کلیک روی دکمه «ادامه» وارد صفحه بعدی می‌شوید.

در این صفحه ابتدا باید کد تأیید هاب فن‌آوران مالی شاپرک را بنویسید که برای شماره موبایل‌تان پیامک می‌شود. بعد هم شماره کارت خودتان و تاریخ انقضای آن را وارد کرده و در نهایت کنار عبارت «با شرایط و قوانین ثبت کارت موافقم» تیک بزنید.

حالا روی دکمه «ادامه» کلیک کنید. اگر این کارها را به‌درستی انجام داده باشید، این عبارت به نمایش درمی‌آید: «کارت با موفقیت ثبت شد». حالا با ضربه روی دکمه «بازگشت به برنامک»، می‌توانید به اپلیکیشن دیجی‌پی بازگشته و عملیات کارت‌به‌کارت خود را تکمیل کنید.

نکته قابل‌توجه این‌که اپلیکیشن دیجی‌پی، در میان اپلیکیشن‌های مجاز پرداخت در کشور، بیشترین تعداد بانک را در خدمات پرداخت‌سازی (و افزایش سقف پرداخت) تحت ‌پوشش دارد. یعنی شما با کارت‌های بیشتر بانک‌های کشور، می‌توانید در اپلیکیشن دیجی‌پی تا سقف ۵ میلیون کارت‌به‌کارت کرده و تراکنش انجام دهید.

اپلیکیشن دیجی‌پی، علاوه بر فراهم کردن امکان کارت‌به‌کارت سریع و ایمن، امکانات کاربردی دیگری هم در زمینه خدمات آنلاین مالی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.