ایران ارقام برنده مناقصه بانک سامان شد

شرکت ایران ارقام برنده مناقصه خرید51 دستگاه خوددریافت-خودپرداز بانک سامان شد. این قرارداد شامل 51دستگاه خوددریافت-خودپرداز مدل H68NLاست.

عصر بانک؛شرکت ایران ارقام نسل جدیدی از دستگاه‌های خوددریافت-خودپرداز خود را در راستای بهینه‌سازی خدمات و رضایت‌مندی مشتریان بانک سامان در اختیار این بانک قرار داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ایران ارقام، دستگاه‌های خوددریافت-خودپرداز شرکت ایران ارقام را می‌توان نسل پیشرفته‌ای از دستگاه‌های خودپرداز دانست که با هدف تأمین امنیت پولی و مالی و کاهش نرخ تمام شده پول در سیستم بانکی راه‌اندازی شده‌اند.

 

این دستگاه‌های مدرن علاوه بر دارا بودن تمامی امکانات دستگاه‌های خودپرداز و انجام تراکنش‌های مختلف، امکان دریافت وجه نقد و واریز آنی به‌حساب مشتریان را نیز دارند.

 

قابلیت استقرار خوددریافت/خودپرداز در نقاط و مکان‌های مختلف مانند سالن‌ها و راهروها یا نصب بر روی دیوار، امکان دسترسی 24 ساعته مشتری به خدمات بانکی را فراهم می‌سازد و سپرده‌گذاری وجوه نقد را برای مشتری بدون مراجعه به شعبه فراهم می نماید.

 

پیش‌از این نیز دستگاه خوددریافت-خودپرداز توسط شرکت ایران ارقام در بانک‌های سرمایه، سپه ، ملی و قوامین نیز نصب وراه‌اندازی شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.