اعطای تسهیلات بانک سامان از محل منابع صندوق توسعه ملی

بانک سامان به منظور حمایت و پشتیبانی از فعالان اقتصادی در بخش‌های صنعت و معدن با کسب عاملیت از صندوق توسعه ملی، تسهیلات ارزان‌قیمت ریالی پرداخت می‌کند.

عصر بانک؛به گزارش اداره روابط عمومی بانک سامان، علیرضا معرفت مدیر بانکداری شرکتی دراین باره گفت: این تسهیلات به‌عنوان سرمایه در گردش و سرمایه صادراتی، به طرح‌ها و فعالیت‌های دارای توجیه بخش‌های خصوصی و تعاونی در مناطق برخوردار پرداخت می‌شود.

 

وی افزود: این تسهیلات به بخش‌های صنعت، معدن، گردشگری و صادرات کالاهای صنعتی و معدنی به استثنای بخش ساخت مسکن اعطا خواهد شد.

 

مدیر بانکداری شرکتی بانک سامان با اشاره به مزیت‌های این تسهیلات اظهار داشت: سقف تسهیلات سرمایه در گردش برای اشخاص حقیقی 20 میلیارد ریال و برای اشخاص حقوقی 100 میلیارد ریال است و امکان برخورداری از تسهیلات برای طرح‌هایی که پیشتر از ان استفاده کرده‌اند، مشروط به تسویه بدهی پیشین امکان‌پذیر است.

 

معرفت خاطرنشان کرد: پرداخت این تسهیلات با شرایط سهل، سبب می‌شود شرکت‌های تولیدی و شرکت‌های فعال در حوزه‌های استراتژیک مانند صادرات کالاهای صنعتی و معدنی بتوانند ضمن افزایش توان فعالیت خود، در بالا بردن اشتغال و کاهش بیکاری موثر باشند.

 

گفتنی است، فعالان اقتصادی بخش‌های گردشگری، صنعت، معدن و صادرات برای بهره‌مندی از این تسهیلات یا کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانند به شعب بانک سامان در سراسر کشور یا واحدهای بانکداری شرکتی مراجعه کنند یا با مدیریت بانکداری شرکتی با شماره تلفن 23095681-021 تماس بگیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.