قرعه‌کشی نخستین دوره جشنواره کارت‌های هدیه بانک اقتصادنوین

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی جوایز نخستین دوره جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین، برندگان جوایز ارزنده این جشنواره مشخص شدند.

عصر بانک؛ به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در نخستین دوره جشنواره کارت هدیه این بانک که از اسفند 94 آغاز و تا پایان اردیبهشت 95 ادامه داشت، بانک اقتصادنوین به قید قرعه به دارندگان کارت‌های هدیه یک دستگاه خودرو پژو پارس، 15 کمک هزینه خرید دستگاه آی پد و 60 کارت هدیه 5میلیون‌ریالی اهدا می‌کند. بر این اساس در جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین به ازای هر 250 هزار ریال از مانده کارت هدیه در هر روز، یک امتیاز برای دارنده کارت هدیه منظور شده که در پایان دوره قرعه‌کشی، برندگان جوایز مشخص شدند. دارندگان کارت‌های هدیه بانک اقتصادنوین برای آگاهی از شماره کارت‌های برنده در جشنواره می‌توانند به آدرس اینترنتی http:/ / www.micard.enbank.ir یا بخش جشنواره کارت هدیه در تارگاه اصلی بانک به آدرس اینترنتی http:/ / www.enbank.ir مراجعه کنند.

 

برای اطمینان از برنده بودن در جشنواره لازم است دارندگان کارت هدیه نسبت به ثبت شماره 16 رقمی کارت هدیه خود در قسمت محاسبه امتیاز اقدام کنند، در صورت برنده بودن، نوع جایزه و در غیر این صورت امتیاز فعلی کارت هدیه مورد نظر اعلام می‌‌شود؛

بنا براین گزارش جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین هر سه ماه یک‌بار برگزار می‌شود و برندگان هر دوره قرعه‌کشی باید حداکثر تا پایان دوره بعد، اطلاعات مورد نیاز را به مرکز ارتباطات نوین با شماره 48031000-021 اعلام کنند، ضمن اینکه در صورت برنده نشدن کارت هدیه در قرعه‌کشی، امتیاز دوره قبلی با شرط حفظ مانده حداقل 250 هزار ریال در کارت، به دوره‌ بعدی قرعه‌کشی انتقال می‌یابد.

  افتتاح مرکز داده‌های بانکی در بانک اقتصاد نوین
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.