اسامی برندگان مسابقه عکاسی کانون جوانه‌های بانک ملی ایران اعلام شد

اسامی 12 برنده مسابقه عکاسی کانون جوانه‌های بانک ملی ایران که در ایام سال نو در مسابقه عکاسی طبیعت باعنوان نوید بهار شرکت کرده بودند، اعلام شد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این مسابقه تمامی کاربران فعال کانون جوانه‌ها که مراحل ثبت‌نام آنها کامل و شماره حساب خود را در سایت ثبت کرده بودند، امکان حضور در مسابقه را دارا بودند.

براین اساس، به هر 12 نفر برتر این مسابقه که بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند، مبلغ دو میلیون ریال جایزه تعلق می‌گیرد که جوایز به حساب آرزوی برندگان واریز خواهد شد.
بر پایه این گزارش، عکس‌های برگزیده پس از بررسی و در صورت کسب شرایط لازم در سایت درج شد که در کنار هر عکس گزینه‌ای جهت رأی دادن به آن عکس قرار داشت و کاربران می‌توانستند به عکس‌های مورد نظر خود رأی دهند.
 در این رقابت هریک از شرکت‌کنندگان می‌توانستند تنها یک عکس از تاریخ 15 اسفند ماه سال گذشته تا پایان روز 15 فروردین امسال در سایت کانون جوانه‌ها بارگذاری کنند.

لازم به ذکر است، عکس‌های برگزیده در بخش ویژه‌ای در سایت کانون جوانه‌های بانک ملی ایران به آدرس https://kids.bmi.ir به نمایش گذاشته می‌شوند.

اسامی برندگان:

 

ردیف

نام

نام خانوادگی

نام پدر

1

آیهان

سلطانی

غلامعلی

2

محدثه

خوشبخت

حسن

3

یاسین

خرمالی

عبدالمجید

4

مهسا

حسن زاده جوکندان

شاهپور

5

رضا

سراوانی

محمودرضا

6

راحله

سراوانی

محمودرضا

7

مهدی

حسن زاده جوکندان

شاهپور

8

مهرپو

مقدسی بروجنی

محسن

9

معین

قربانزاده

مطلب

10

امیررضا

ساموردی

جعفر

11

معصومه

هادی

جواد

12

فاطمه زهرا

هادی

جواد

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.