گردش ۴۰۰ میلیون دلار سرمایه در دمو تریدینگ اکسکوینو

سرمایه در گردش «دمو تریدینگ» اکسکوینو با استقبال بی‌نظیر کاربران این پلتفرم رمزارزی به بیش از ۴۰۰ میلیون دلار رسیده است.

پلتفرم رمزارزی «اکسکوینو» که همواره به‌عنوان یکی از پیشتازان نوآوری و ارائه تکنولوژی‌های روز دنیا در حوزه رمزارز شناخته می‌شود، با در نظر گفتن این نگرانی‌ها از سوی علاقه‌مندان به این بازار و با هدف ارائه تجربه‌ای منحصربه‌فرد از معاملات رمزارزی، به‌تازگی از ویژگی تحت‌عنوان «دمو تریدینگ» رونمایی کرده که برای اولین بار در فضای واقعی معاملاتی، این امکان را به کاربران می‌دهد تا بدون نیاز به سرمایه اولیه و نگرانی از ریسک از دست دادن سرمایه، اقدام به خرید، فروش و معامله رمزارزهای محبوب بازار کنند.

اکسکوینو برای این ویژگی جدید، ۱۰،۰۰۰ تتر مجازی (V-USDT) را برای هر کاربر در نظر گرفته که به‌سادگی و تنها با ورود به بخش «اکسکوینومارکت» قابل دسترسی است.

همان‌طور که انتظار می‌رفت و با توجه به این‌که پلتفرم‌های بین‌المللی بسیار محدودی از جمله کوکوین (KuCoin)، تریدینگ ویو  (TradingView)، ایتورو (eToro) و بیتس‌گپ (Bitsgap) از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند، این طرح با استقبال بی‌نظیری از سوی کاربران این پلتفرم مواجه شده، به‌طوری که هم‌اکنون و تنها پس از دو هفته، بیش از ۱۸،۰۰۰ کاربر با استفاده از ارز مجازی خود، گردش سرمایه بیش از ۴۰۰ میلیون دلاری را به ثبت رسانده‌اند که این رقم در نوع خود بی‌نظیر و بسیار بالاتر از پیش‌بینی‌های اولیه است.

۲ تا ۱۰ هزار دلار سرمایه برای تریدرهای برتر

با توجه به استقبال گسترده از این ویژگی، چالشی تحت‌عنوان «مسابقه ترید» طراحی شده تا کاربران بتوانند با استفاده از سرمایه مجازی ۱۰،۰۰۰ تتری خود، سود کنند و در نهایت، با قرار گرفتن در بین ۵ نفر اول، صاحب ۲ تا ۱۰ هزار تتر سرمایه واقعی برای ترید شوند. علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه و بهره‌مندی از جوایز ویژه آن، تنها تا ۱۰ مهرماه فرصت دارند. برای آشنایی با شرایط این مسابقه، اینجا کلیک کرده و وارد صفحه اختصاصی مربوط به آن شوید.

دمو تریدینگ چیست؟

دمو تریدینگ بازاری شبیه به بازار واقعی ارز دیجیتال است، با همان امکانات و قابلیت‌ها. تنها تفاوت بازار آزمایشی یا دمو تریدینگ با بازار واقعی این است که دیگر نیازی به سرمایه اولیه نیست. درواقع دمو تریدینگ فرصتی است برای علاقه‌مندان تا بدون ترس از دست دادن سرمایه، مهارت‌های خودشان را به‌عنوان یک تریدر ارتقا بدهند و کار با ابزارهای مختلف را یاد بگیرند. با استفاده از این ویژگی می‌توان انواع استراتژی‌های تریدینگ مثل اسکالپینگ، پرایس‌اکشن و … را تمرین کرد.

اکسکوینو پلتفرم رمزارزی ایرانی است که در طول ۶ سال فعالیت خود، همواره سعی کرده فناوری‌های روز دنیا را که استفاده از آن‌ها برای کاربران ایرانی با مشکلات متعددی همراه بوده را در بستری کاملا امن، در دسترس کاربران خود قرار دهد. این پلتفرم با پشتیبانی از بیش از ۲۶۰ رمزارز و ۲۲۰ جفت‌ارز، یکی از متنوع‌ترین کیف‌پول‌های موجود در بازار را به جامعه رمزارز ایرانی ارائه می‌دهد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.