ثبت نام سجام در شعب بانک گردشگری

آیا با نحوه ثبت نام سجام در شعب بانک گردشگری آشنا هستید؟ امکان دریافت کد بورسی از شعب بانک گردشگری فراهم شد. این خدمات در تمام شعب بانک قابل ارائه است. بانک گردشگری 100 شعبه در سراسر کشور دارد.

سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) بانک گردشگری به عنوان سومین بانک در شبکه بانکی کشور عملیاتی شده و متقاضیان می توانند نسبت به ثبت نام و دریافت کد بورسی اقدام کنند.

ثبت نام سجام در شعب بانک گردشگری

به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، افراد بالای 18 سال با داشتن مدارک شناسایی معتبر و افراد زیر 18 سال از طریق سرپرست خود می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند. این خدمت در تمام شعب بانک قابل ارائه است.

ثبت نام کنندگان پس از احراز هویت، از ارائه اطلاعات مجدد و مکرر در بازار سرمایه بی نیاز می شوند و با یک بار ثبت نام به تمام خدمات بازار سرمایه ایران دسترسی خواهند داشت.

هزینه ثبت نام و احراز هویت در سامانه سجام برای هر شخص مبلغ 100 هزار ریال است. مرحله اول ثبت نام می تواند به صورت غیرحضوری از طریق وب سایت بانک گردشگری و ورود به سامانه سجام انجام شود اما بانک گردشگری به منظور تسریع در امور و کمک به مشتریان که به هر علت امکان ثبت نام در سامانه را ندارند، شرایطی را فراهم کرده تا افراد با حضور در شعب بانک در سراسر کشور مراحل ثبت نام و احراز هویت را به شکل متمرکز انجام دهند.

سجام چیست؟

“سجام” یکی از سامانه‌های زیرساختی در بازار سرمایه است که در آینده می‌تواند بسیاری از خدمات مورد نیاز سهامداران را به راحتی در اختیار آنان قرار دهد. حضور سهامداران به صورت الکترونیکی در مجامع، دریافت سود سهام از سپرده گذاری و اطلاع از سودهای قابل دریافت از جمله خدماتی است که سرمایه گذاران در آینده می توانند با سجامی شدن دریافت کنند.

طبق قوانین و مقررات هر گونه خدمات دهی به مشتریان حقیقی و حقوقی در بازار سرمایه منوط به شناسایی و ثبت نام اطلاعات اشخاص است و ثبت نام در سامانه “سجام” یک بار برای همیشه و یک بار برای تمام ارکان بازار از جمله نهادهای مالی، خریداران واحدهای صندوق‌های سرمایه گذاری و ناشرانی خواهد بود که در بازار سرمایه اقدام به ارائه خدمات می کنند.
بانک گردشگری 100 شعبه در سراسر کشور دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.