وبینار رایگان آینده پلتفرم‌ های بانکداری باز در ایران با میزبانی فرابوم

شرکت فرابوم در تاریخ 15 آبان، از ساعت 14 تا 16، وبینار رایگان "آینده پلتفرم‌های بانکداری باز در ایران" را برگزار خواهد کرد.

در این وبینار ابعاد مختلف بانکداری باز و سناریوهای مختلف آن بررسی خواهد شد تا به پرسش‌های فعالان صنعت خدمات مالی و بانکی در خصوص ماهیت بانکداری باز، وضعیت فعلی آن در دنیا و ایران و چشم‌انداز رشد آن در آینده، پاسخ داده شود.

در این وبینار مهندس “وحید شامخی”، عضو هیئت‌مدیره شرکت مشاوره مدیریت ایلیا و مهندس “همایون محبوبی”، مدیرعامل شرکت فرابوم، با ارائه گزارش پژوهشی-تحلیلی “آینده پلتفرم‌های بانکداری باز در ایران – افق 1410″، وضعیت فعلی این پلتفرم‌ها در دنیا و ایران را تشریح نموده و دو سناریو محتمل برای آینده پلتفرم‌های بانکداری باز در ایران را ترسیم می‌نمایند.

همچنین در حین برگزاری وبینار فرابوم، امکان مطرح نمودن سؤالات حاضرین وجود داشته و در بخش پایانی وبینار به پرسش‌های مطرح‌شده پاسخ داده خواهد شد.
هدف از برگزاری این وبینار دو ساعته این است که مخاطبان درک جامع‌تری از بانکداری باز و وضعیت آن در ایران به دست آورده و تصمیمات آگاهانه‌تری را در خصوص بهره‌گیری از مزایای بانکداری باز اتخاذ کنند. مخاطبین این وبینار، فعالان صنعت خدمات مالی و بانکی و کلیه علاقه‌مندان به مبحث بانکداری باز، هستند.

به‌منظور سهولت دسترسی کلیه مخاطبان به این وبینار، سه پلتفرم اسکای‌روم، لایو آپارات و لایو اینستاگرام به نشانی faraboom.platform به‌صورت همزمان این وبینار را آنلاین پخش خواهند کرد و مخاطبان می‌توانند در ساعات پخش وبینار به هر کدام از پلتفرم‌های مذکور مراجعه نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.